آموزش WORD

آموزش WORD

نرم افزار WORD یک نرم افزار واژه پرداز برای تایپ، ویرایش و طراحی متون است. این نرم افزار یکی از هفت نرم افزار دوره ICDL است که هر شخص باید آن را فراگیرد. این نرم افزار در ادارات، شرکت ها، دانشگاه ها برای تایپ مقاله، پایان نامه، نامه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از اولین نکاتی که باید در تایپ رعایت شود، تعیین جهت متن است. خیلی از مواقع به دلیل اشتباه افراد بین جهت متن و تراز متن در نوشتن دچار مشکل می شوند. مثلا زمانی که در هنگام تایپ فارسی، کلمات انگلیسی هم وجود داشته باشد.

به عنوان نمونه:  « Word آموزش» که می خواهیم به صورت «آموزش Word» بنویسیم.

از این مشکل با عناوینی مثل مشکل جابجایی متن در ورد، تایپ همزمان فارسی و انگلیسی، مشکل برعکس نوشتن در ورد یا مشکل تایپ انگلیسی در ورد عنوان می شود.

برای رفع مشکل جهت تایپ باید از سربرگ Home – گروه Paragraph ابزار Right to left text direction را فعال نمایید.

آموزش word کامپیوتر خضرا رایانه

دوره ICDL شامل هفت مهارت مبانی، ویندوز، اینترنت، POWER POINT, ACCESS, EXCEL, WORD است. شما با شرکت در این دوره هفت مهارت ICDL را فرا می گیرید و از آنجاییکه آموزشگاه خضراء رایانه دارای مجوز فنی و حرفه ای است پس از پایان دوره می توانید گواهینامه ICDL را از سازمان فنی و حرفه ای دریافت نمایید.

برای ثبت نام این دوره بر اینجا کلیک نمایید.

 اپلیکیشن خضرا برای 4 مهارت Word, Excel, Access, Powerpoint طراحی شده است، به طوری که مهارت آموزان می توانند از خودشان آزمون بگیرند و نتیجه آن را مشاهده و پاسخ سوالات را نیز ببینند. برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک نمایید.

آموزش WORD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!