آموزش دوره ETABS

آموزش ETABS (ایتبز)

دوره ایتبز (ETABS): این دوره ویژه علاقه مندان به حوزه عمران و ساختمان می باشد. در صنعت ساختمان و ساخت و ساز این نرم افزار کاربرد فراوانی دارد. با این نرم افزار (ETABS ) میتوان پروژه های عمرانی را در حوزه سازه و ساختمان سازی اجرا کرد. این نرم افزار یکی از مهمترین نرم افزارهای ساخت و ساز و طراحی عمران می باشد. دوره ETABS بصورت کاربردی و مهارتی در آموزشگاه خضراء رایانه برگزار می شود، شما میتوانید با شرکت در این دوره این نرم افزار را آموزش دیده و کسب و کار خود به کار برید.

نرم‌افزار ETABS یک نرم‌افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه‌های ساختمانی می‌باشد. قابلیت این نرم‌افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه‌ها جهت‌گیری شده‌اند. تمام المان‌های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده‌های طراحی برنامه بسیار کامل می‌باشد و تمام المان‌های ساختمان را می‌توان در این نرم‌افزار طراحی کرد.

 نرم افزار ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر دارا می باشد. نرم افزار ETABS  به طور خودکار فایل ورودی SAFE را ایجاد می کند. همچنین نرم افزار  ETABS  قابلیت ایجاد فایل ورودی SAP2000 را دارد. در ویرایش جدید ETABS امکان فراخوانی هندسه و خطوط شبکه از نرم افزار اتوکد وجود دارد. امکان فرستادن هندسه و مشخصات دیگر به نرم افزار اتوکد نیز وجود دارد.

آموزشگاه خضراء رایانه آموزش ایتبز رشت آموزش Etabs رشت دوره های عمران رشت آموزشگاه عمران رشت

بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!