آموزش نرم افزار هلو

دوره حسابداری آموزش نرم افزار هلو  ویژه افرادی می باشد که تمایل دارند در مشاغل مختلفی که برای امور حسابداری خود از این نرم افزار استفاده می نمایند، مشغول به کار شوند. در ادامه با نرم افزار هلو و مباحثی که در دوره آموزش نرم افزار هلو در آموزشگاه خضراء رایانه آموزش داده می شود، آشنا خواهید شد. مهارت آموزان عزیز با گذراندن این دوره و همچنین تلاش و پشتکار می توانند مشغول به کار شوند.

آموزش نرم افزار هلو در رشت و بهترین آموزشگاه حسابداری رشت

بهترین آموزشگاه حسابداری رشت آموزش نرم افزار هلو
آموزش نرم افزار هلو

نرم افزار هلو چیست؟

نرم افزار هلو محصول شرکت طرفه نگار و یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای حسابداری است که در همه کسب و کارهای تولیدی (صنایع تولید کیف و کفش، تولیدی پوشاک و… )، خدماتی (مدارس، دفاتر بیمه و…)، بازرگانی (فروشگاه­ها، طلا فروشی­ها و…) مورد استفاده قرار می­گیرد. یکی از مهم­ترین قابلیت­های این نرم افزار طراحی فضای مناسب کاربری است، به گونه­ای که همه افراد حسابدار و غیر حسابدار به خوبی می­توانند با این نرم افزار ارتباط برقرار نمایند.

 

چرا نرم افزار هلو یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای حسابداری است؟

فضای کاربری مناسب و قابل فهم برای همه کاربران، بدین صورت که همه آیکن­ های نرم افزار هلو با نمادهای تصویری مناسب نشان داده شده است و در واقع عملکردی که  برای هر آیکن تنظیم شده است متناسب با نماد تصویری مربوط به آن عملکرد می­باشد، به عنوان مثال؛ آیکن مرتبط با  ورود اطلاعات مربوط به اشخاص (طرف حساب یا افرادی که در مبادلات مالی با آن­ها سر و کار داریم) با نماد تصویری از یک انسان (فرد) نمایش داده شده است، سایر آیکن­ ها نیز بدین صورت می­باشند بنابراین همین مسئله محیط این نرم افزار را برای همه کاربران قابل درک نموده است به گونه­­ای که به راحتی بتوانند از آن استفاده نمایند.

دوره آموزش نرم افزار هلو، طرف حساب جدید

یکی دیگر از مواردی که این نرم افزار را به یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای حسابداری تبدیل نموده است، انجام امور مالی به صورت اتوماتیک می­باشد. همانطور که می­دانید شما برای انجام همه عملیات حسابداری فروشگاه ­ها و شرکت ­ها، نیاز دارید که مباحث مربوطه را به خوبی درک و تحلیل نمایید تا به خوبی از عهده انجام عملیات مالی و صدور سند برآیید و با مشکلی مواجه نشوید، شرکت سازنده این نرم افزار با طراحی قابل فهم بخش­ های مربوط به امور مالی و عملیات مربوط به چک­ها، شرایط مناسب برای دستیابی به هدف در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما فراهم ساخته است به گونه ­ای که شما می­توانید در پنجره امور مالی و وصول چک با توجه به گزینه­ ها و امکاناتی که در هر پنجره نمایش داده شده است، هر یک از گزینه­ های مربوط به انجام امور مالی و عملیات مرتبط با چک­ ها را به خوبی درک و تحلیل نمایید و سند مربوط به آن را به صورت اتوماتیک صادر نمایید.

کلاس آموزش نرم افزار هلو، عملیات مالی
آموزش نرم افزار هلو، عملیات دریافت و پرداخت چک

همانطور که گفته شد همه کسب و کارهای کوچک و متوسط با هر زمینه فعالیتی (تولیدی، خدماتی و بازرگانی) می­توانند از این نرم افزار استفاده نمایند، زیرا شرکت سازنده این نرم افزار برای انواع کسب و کارها متناسب با هر نوع فعالیتی فضای کاربری مناسب و جدیدی را طراحی نموده است، به عنوان مثال نرم افزار هلو طلا فروشی­ها، رستوران، دفاتر خدماتی، مدارس، فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و….. به تفکیک ارائه شده است و هر یک از امکانات منحصر به فرد و مرتبط با آن کسب و کار بهره مند می­باشند.

آموزش نرم افزار حسابداری هلو، نرم افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی هلو
کلاس آموزش نرم افزار حسابداری هلو، نرم افزار حسابداری رستوران

امکانات نرم افزار هلو چیست؟

چنانچه شما نرم افزاری را برای کسب و کار خود خریداری نمایید قطعاً انتظار دارید که بتوانید همه عملیات حسابداری را پوشش دهد و نرم افزاری کاملاً کاربردی باشد، چنانچه برای کسب و کار خود از نرم افزار هلو استفاده نمایید به راحتی می­توانید از ابتدای دوره مالی و آغاز به فعالیت همه اطلاعات اولیه از جمله حساب بانکی افتتاح شده، صندوق و یا تنخواه­ گردان، کالاهای خریداری شده، چک­ های دریافت شده و یا پرداخت شده (اسناد دریافتنی/ پرداختنی) و سایر اطلاعات را ثبت نموده و تنظیمات مورد نظر را اعمال نمایید.

همچنین می­توانید در طی دوره مالی و فعالیت خود سایر اطلاعات لازم از جمله صدور انواع فاکتور برای فروش کالا و یا امور خدماتی، محاسبه اتوماتیک مالیات ارزش افزوده، اعمال تخفیفات در فاکتورها، امور مالی اتوماتیک و صدور سند، عملیات وصول و یا برگشت چک­ ها، انبارگردانی و شمارش موجودی واقعی انبار در پایان سال و گزارش­ های اساسی حسابداری از جمله گزارش سود و زیان، ترازنامه (صورت وضعیت مالی) و سایر گزارش­ های پرکاربرد و…. را تهیه و ارائه نمایید و در پایان دوره مالی نیز عملیات بستن حساب­ ها را انجام دهید.

دوره آموزش نرم افزار حسابداری هلو، تعریف حساب بانکی
آموزش نرم افزار هلو، پایان دوره مالی و عملیات بستن حساب ها

مزیت حسابداری با نرم افزار هلو نسبت به حسابداری دستی چیست؟

امروزه با گسترش فناوری­ و بکارگیری نرم افزارها در انجام امور حسابداری، انبارداری، محاسبه حقوق و دستمزد و…. در زمان صرفه جویی بیشتری شده و کارها با دقت بیشتری انجام می­گیرند. نرم افزار هلو نیز یکی از انجام افزارهای کاربردی و موثر در بهبود امور حسابداری می­باشد که کسب و کارها می­توانند با استفاده از این نرم افزار و کنارگذاری حسابداری دستی، امور حسابداری خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند.

چنانچه در گذشته امور حسابداری خود را به صورت دستی انجام می­دادید و به ناچار زمان و دقت زیادی را صرف ثبت رویدادهای مالی در دفاتر حسابداری و تهیه گزارش ­های مالی می­کردید، اطمینان داشته باشید که با استفاده از این نرم افزار می­توانید گزارش­ های حسابداری دقیق­ تری را ارائه نمایید، فقط کافی است زمان ثبت رویدادهای مالی در سند حسابداری و ثبت اطلاعات اولیه کالا، بانک، صندوق و… دقت لازم را داشته باشید، با توجه به اینکه نرم افزار هلو از سیستمی یکپارچه برخوردار است، بنابراین می­توانید پس از ثبت اطلاعات اولیه و صدور اسناد، گزارش ­های مورد نیاز خود را از بخش ­های مربوطه دریافت نمایید.

به عنوان مثال چنانچه شما اسناد حسابداری را ثبت نمایید (اسناد مرتبط با حساب بانک، صندوق، چک­ ها و…)، می­توانید از قسمت گزارشات حسابداری نرم افزار، گزارش دفتر روزنامه، دفاتر کل، معین و تفصیلی، گزارش تراز آزمایشی و صورت­ های مالی (سود و زیان و ترازنامه) را دریافت نمایید و نیازی به تهیه هر یک از این گزارش­ ها به صورت مجزا نخواهید داشت، توجه داشته باشید که چنانچه هنگام صدور اسناد دقت و توجه بیشتری داشته باشید، نتیجه درست­ تری را نیز دریافت خواهید کرد.

دوره آموزش نرم افزار هلو، دفاتر حسابداری

توصیه به افراد جویای کار به یادگیری نرم افزار هلو

چنانچه تمایل دارید نرم افزار هلو را آموزش ببینید و با محیط این نرم افزار آشنا شوید، می­توانید در دوره آموزشی رایانه کار حسابداری مالی (آموزش نرم افزار هلو) شرکت نموده و پس از طی یک دوره آموزشی کاربردی و کاملاً پروژه محور و اخذ نمره قابل قبول در آزمون­ های کتبی و عملی، از سازمان فنی و حرفه­ ای مدرک بین المللی اخذ نمایید و وارد بازار کار شوید. شرکت طرفه نگار برای کاربران جویای یادگیری یک نسخه آموزشی ارائه نموده است که شما می­توانید با خریداری این نسخه آموزشی و نصب این نسخه از نرم افزار در سیستم خود، تمرین بیشتری نموده و تسلط بیشتری را کسب نمایید.

سرفصل­ های دوره آموزش نرم افزار هلو شامل موارد زیر می­باشد:

 1. ورود اطلاعات مربوط به طرف حساب­ ها
 2. ورود اطلاعات مربوط به کالا و تعریف واحد کالا
 3. تعریف صندوق، تنخواه گردان و حساب بانکی
 4. تعریف چک­ های دریافتنی و پرداختنی
 5. نحوه اصلاح اطلاعات در محیط اول دوره نرم افزار
 6. تهیه و بازیابی نسخه پشتیبان
 7. انتهای عملیات اول دوره
 1. تعریف کالا در محیط میان دوره نرم افزار
 2. تعریف خدمات در نرم افزار هلو
 3. ثبت انواع فاکتور (خرید/ فروش/ برگشت از خرید/ برگشت از فروش و….) در نرم افزار
 4. تخفیفات در نرم افزار
 5. گزارش گیری از فاکتورها
 6. اصلاح اطلاعات ثبت شده در فاکتورها
 7. کالاهای امانی دریافتی و ارسالی
 8. نحوه تسویه حساب کالاهای امانی دریافتی و ارسالی
 9. عودت کالاهای امانی به انبار
 10. عملیات مربوط به دریافت و پرداخت در نرم افزار هلو (عملیات مالی) و نحوه صدور سند اتوماتیک و سند دستی
 11. عملیات مربوط به دریافت و پرداخت چک­ های دریافتنی و پرداختنی و اصلاحات مربوط به چک­ ها
 12. اصلاح اطلاعات ابتدای دوره نرم افزار در محیط میان دوره
 13. انواع گزارشات در نرم افزار شامل:
  گزارشات عمومی، گزارشات حسابداری (دفتر روزنامه/ دفاتر کل، معین، تفصیلی/ ترازنامه/ صورت سود و زیان/ تراز آزمایشی)، گزارش چک­ ها، گزارش کالاها، گزارش طرف حساب­ ها
 14. تعریف کدینگ جدید (سرفصل جدید) و مباحث مربوطه
 15. انبارگردانی در نرم افزار و مباحث حسابداری مرتبط با آن
 16. عملیات پیش از بستن حساب­ ها پیش از پایان دوره مالی
 17.  
 1. عملیات بستن حساب­ ها در پایان دوره مالی

سرفصل­ های دوره آموزشی نرم افزار هلو شامل موارد زیر می­باشد:

محیط اول دوره نرم افزار هلو که شامل مباحث زیر می­باشد:

 1. ورود اطلاعات مربوط به طرف حساب­ ها
 2. ورود اطلاعات مربوط به کالا و تعریف واحد کالا
 3. تعریف صندوق، تنخواه گردان و حساب بانکی
 4. تعریف چک­ های دریافتنی و پرداختنی
 5. نحوه اصلاح اطلاعات در محیط اول دوره نرم افزار
 6. تهیه و بازیابی نسخه پشتیبان
 7. انتهای عملیات اول دوره
 8. تعریف کالا در محیط میان دوره نرم افزار
 9. تعریف خدمات در نرم افزار هلو
 10. ثبت انواع فاکتور (خرید/ فروش/ برگشت از خرید/ برگشت از فروش و….) در نرم افزار
 11. تخفیفات در نرم افزار
 12. گزارش گیری از فاکتورها
 13. اصلاح اطلاعات ثبت شده در فاکتورها
 14. کالاهای امانی دریافتی و ارسالی
 15. نحوه تسویه حساب کالاهای امانی دریافتی و ارسالی
 16. عودت کالاهای امانی به انبار
 17. عملیات مربوط به دریافت و پرداخت در نرم افزار هلو (عملیات مالی) و نحوه صدور سند اتوماتیک و سند دستی
 18. عملیات مربوط به دریافت و پرداخت چک­ های دریافتنی و پرداختنی و اصلاحات مربوط به چک­ ها
 19. اصلاح اطلاعات ابتدای دوره نرم افزار در محیط میان دوره
 20. انواع گزارشات در نرم افزار شامل:
  گزارشات عمومی، گزارشات حسابداری (دفتر روزنامه/ دفاتر کل، معین، تفصیلی/ ترازنامه/ صورت سود و زیان/ تراز آزمایشی)، گزارش چک­ ها، گزارش کالاها، گزارش طرف حساب­ ها
 21. تعریف کدینگ جدید (سرفصل جدید) و مباحث مربوطه
 22. انبارگردانی در نرم افزار و مباحث حسابداری مرتبط با آن
 23. عملیات پیش از بستن حساب­ ها پیش از پایان دوره مالی
 24. عملیات بستن حساب­ ها در پایان دوره مالی

شما می توانید با فراگیری دوره حسابداری پروژه محور آموزش نرم افزار هلو در آموزشگاه حسابداری خضراء رایانه ، به صورت کاربردی از مهارت های حسابداری در محیط نرم افزار استفاده نمایید. آموزشگاه حسابداری خضراء رایانه برگزار کننده دوره آموزش نرم افزار هلو در رشت است که پس از گذراندن دوره آموزشی نرم افزار هلو ، می توانید در آزمون فنی  حرفه ای شرکت نموده و مدرک بین المللی که ارزش ترجمه دارد دریافت نمایید و با آمادگی و اعتماد به نفس بیشتری وارد بازار کار شوید.

مهارت آموزان می توانند پس از پایان دوره آموزش نرم افزار هلو مشغول به کار شوند. برای ثبت نام در دوره آموزش نرم افزار هلو می توانید از طریق صفحه ثبت نام، ثبت نام نموده و یا به صورت حضوری به آموزشگاه خضراء رایانه مراجعه نمایید.

بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!