حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق ودستمزد:

حقوق یکی از مهم­ترین هزینه ­های واحدهای تجاری است. در واحدهای خدماتی نظیر موسسات حسابرسی، بنگاه­ های معاملات املاک و آژانس­ های مسافرتی عمده­ ترین هزینه، حقوق می­باشد.

واحدهای تجاری باید حقوق کارکنان را به صورت صحیح و سر وقت بپردازند. همچنین واحدهای تجاری در رابطه با حقوق، مسئولیت­ های قانونی پیدا می­کنند و ناگزیرند مالیاتی مثل مالیات مربوط به حقوق را ظرف یک ماه پرداخت کنند. برای اینکه حسابداری حقوق و دستمزد به صورت صحیح و به موقع صورت گیرد، حسابداران از سیستم حقوق و دستمزد استفاده می­کنند.

بنابراین یکی از بزرگترین دغدغه ­های مدیران واحدهای اقتصادی، محاسبه و پرداخت درست حقوق پرسنل می­باشد و چنانچه حسابداری اهمیت حسابداری حقوق و دستمزد را درک نموده و به یادگیری مباحث مربوطه اهتمام ورزد و در رابطه با جدیدترین مباحث قانون کار اطلاعات کسب نماید، قطعاً مورد توجه بسیاری از واحدهای اقتصادی قرار خواهد گرفت.

آموزش­ های دوره حسابداری حقوق و دستمزد در آموزشگاه خضراء رایانه، مبتنی بر آموزش ­های کاربردی و بازار کار است که شامل آشنایی با جدیدترین قوانین کار و تغییرات مربوطه در رابطه با مالیات و… ، مزایا و کسورات حقوق و دستمزد، بیمه و معافیت­ ها، ثبت و شناسایی حقوق ودستمزد و …. می­باشد.

شما می­توانید با شرکت در دوره آموزشی حقوق و دستمزد آموزشگاه خضراء رایانه مهارت­ های مربوط به محاسبه حقوق و دستمزد، تنظیم لیست حقوق و دستمزد و… را کسب نموده و پس از گذراندن دوره آموزشی در آزمون فنی  حرفه ­ای شرکت نموده و مدرک بین المللی که ارزش ترجمه دارد دریافت نمایید و مهارت لازم برای ورود به بازار کار را کسب نمایید.

بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!